Тернопіль – неймовірно красиве та затишне місто, побудоване на річці Серет.  Його люблять за спокій вулиць та затишок кав’ярень, прекрасні пейзажі та легкий шум тополь, які похилилися над просторим озером.

Величезна кількість зелені й квітів з весни і до пізньої осені тішать мешканців та завжди радо зустрічають туристів, пропонуючи прогулянки парком імені Тараса Шевченка, Національного відродження, гідропарком «Топільче» та Старим парком.

Історія цього міста давня і трагічна. Рахунок віку ведуть з 1540 року. Тернопіль – це місто, яке пережило турецько-татарські навали, Першу та Другу світову війну. Саме в Тернополі у дев’яностих роках вперше підняли жовто-блакитний стяг незалежності України. А у 2010-му році місто відзначило своє 470-ліття.

Як і в кожному західноукраїнському місті, у Тернополі є свій замок, на пагорбі біля ставу височіє храм Воздвиження Чесного Хреста, Домініканський костел. Щодо  пам’ятників, то їх у цьому місті більше 20. Серед них пам’ятники Івану Франку, Тарасу Шевченку, князю Данилу Галицькому та багато інших.

З Тернополем пов’язана плеяда політичних і громадських діячів, зокрема В’ячеслав Чорновіл, родина Барвінських, Роман Громяк та багато інших патріотів України.

Драматичний та ляльковий театри, філармонія, низка арт-галерей завжди здивують яскравими і незабутніми виступами, адже Тернопіль є центром проведення різноманітних культурно-мистецьких фестивалів, музичних конкурсів та виставок художніх робіт різних стилів та жанрів.

Місто зачаровує усіх, хто потрапляє сюди проїздом, змушуючи залишатися якнайдовше.